Gothická Procházka 17. 03. 2012 - report

20. března 2012 v 20:29 | Shagua Akitsumi |  srazy
Gothická procházka po Výtoňi a nakonec i nahoru na Vyšehrad dopadla výborně.
Sraz byl v 11:00, na který dorazila Sam s Eliškou. Eliška je krásná, ale nevrlá čivava, která ač se bojí, tak je strašně zvědavá. To jsme seděly chvilku na památníku "Praha svým vítězným synům!" a povídaly jsme si, když jsem uviděla mého drahého Danteho, a nemohla jsem na něj nezakřičet. Jeho slibovaná účast ztroskotala na nápadu jeho matky, která se rozhodla, že jeho a jeho milou vytáhne za kulturou na výstavu.
Ale kde se vzal, tu se vzal Sharpiod, a tak jsme s ním čekaly na mého drahého, který tentokrát nepřišel tak pozdě jako vždy, ale jenom o snesitelnou půlhodinku, která se mu promíjí. Nakonec se Sam rozhodla, že je tak krásně, že skočí pro svého syna Mariana. Když přišla s touhle kulkou vystřelenou do prostoru a času, nestačila sem zírat, jak rychle umí běhat. Byl hned tuhle a hned támle.
Byli jsme tedy v původní verzi všichni, a tak jsme vyrazili na nábřeží na labutě. Koupila jsem tři rohlíky - což se ukázalo jako málo prozíravé.

Když jsem Marianovi podala první rohlík pro labuť, bez okolků se do něj zakousnul. Ale pak alespoň půlku labuťím naházel. Labuť jsou zhýčkané, tak mlaskaly jenom nad většími kousky rohlíku, ale žraly naše - chutnaly jim, protože byly čerstvé z pekárny. Když ale Marian zjistil že už rohlík není, otočil se na Sharpioda a řekl "Strejdo, ještě!" a tak Sharpiod srazil kufry a šli spolu koupit další rohlíky.
Ale pak to Mariana omrzelo a tak jsme šli dále až k Vyšehradu, kde jsme potkali pár veslic, u kterých byl leklý kapr, tenisák a vajíčko spolu se spoustou větviček a nepochopitelného bordelu a hnusu. No blízko byla lavička/nepochopitelná věc/moderní design , u které Marian zjistil že Falkon nese dvě tašky a že se dá pověsit, tak mu skočil na tašky a držel se jako klíště. I zjistila jsem že taška od Victorian Catherin nejenže unese noťas a výbavu na focení (cca 8kilo), ale k tomu i dítě (odhadem 30 kilo) bez viditelné újmy, i když mě osobně polil trochu studený pot.

Marian se rozhodl, že Falkon není tak dobrá prolézačka (mírně se bránil) jako Sharpiod, a tak začal po něm lozit. Toto lození mělo geniální závěr v podobě úžasné simulace smrti, kdy se Marian svezl k zemi jako hadrová panenka - jediné ne úplně přesvědčivé bylo, že se celou dobu culil jako culda.
Oživili jsme tedy Mariana zmínkou o hřišti na Vyšehradě, a tak jsme se od řeky vydali lézt do kopce směrem na Vyšehrad. To Marian si Sharpioda - nyní už adoptovaného strejdu - osedlal jako koníčka. A držel se ho tak, že mu zakrýval oči. Ale Sharpiod hrdě řehtal a utíkal za doprovodu kroucení Saminy hlavy.

Vylezli jsme k zídkám na Vyšehrad, chvíli jsme si dali oddech, abychom nafotili zase něco. Nakonec jsme šli až nahoru a bavili jsme se v parku. Ale vleklé vedro bylo úmorné, a tak jsme se vzdali, přemluvili jsme malého na zmrzlinu a šli jsme zase dolů na palačák.

Na palačáku se na nás přišla podívat Markét, která pak šla fotit na demonstraci, takže si dala ledovou tříšť a šla zase dál.
No nakonec se od nás odpojili i Sam a Marian a šli domů. Ale to už byli na cestě Nitrin s Satanem. Ti přišli; bavili jsme se u stolu, dali jsme si s nimi něco k pití, a pak jsme se po pár pěkných metalových peckách rozhodli ještě jít k řece. Přece jen poslední zbytek světla se musí chytit, to by bylo špatné promarnit to. Prošli jsme se znova, nyní po celkem prázdném nábřeží. A šli čekat na Daretha, který měl přijet tramvají. Když jsme seděli na zastávce, paradoxně tramvají přijela Sam, ale Dareth nikde. Ten se zdržel, a tak jsme na něj čekali se Sam a jejíma dvěma krasavicema. Nakonec tedy dorazil i Dareth, který se tvářil rozzuřeně a začal svou řeč "moje MATKA…" a všem to bylo jasné.

Šli jsme do Andromedy, kde jsme nakonec zůstali Já s Falkonem, Dareth, Nitrin a Satanem. Za chvíli dorazil i Dante, a tak jsme se bavili a smáli. Bylo to moc fajn - Nakonec si Dante vyzkoušel i moji pelerínu.


Loučí se Shagua - Černá Karkulka!
za korekci děkuji Nintendocore Princess

ostatní fotky zde:
http://zkracovatko.cz/Ns4wWI
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Uvítali jste nápad s webem DAILY GOTH

Ano
Ne

Komentáře

1 Ingrid Ingrid | 22. dubna 2012 v 16:09 | Reagovat

Moc pěkné fotky, povedly se:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama